Vrácení zboží a reklamace
1. V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 umožní provozovatel obchodu www.zoo-planet.cz nakupujícímu během 14 dnů od obdržení zboží toto zboží bez udání důvodu vrátit.

2. Vracené zboží musí být ve zcela původním stavu (nepoužité a v původním obalu)

3. Před odesláním zásilky s vraceným zbožím je nakupující povinen na tuto skutečnost prodávajícího upozornit na e-mailovou adresu: obchod@zoo-planet.cz a definovat konkrétní výčet vraceného zboží a způsob finančního vypořádání (viz. níže).

4. Nakupující odešle vracené zboží doporučeně na adresu sídla prodejce - www.zoo-planet.cz, Hana Frčková, Cehnice 160, 387 52, Cehnice.

Zboží nelze vracet na dobírku, jakékoliv takto vrácené zboží nebude prodejce přijímat.

5. Při splnění těchto podmínek a po doručení zásilky prodávajícímu bude uskutečněno s nakupujícím finanční vypořádání dle vzájemné dohody.

a) zápočtem v následující objednávce (hodnota vraceného zboží bude odečtena od vaší budoucí objednávky)
b) vrácením hodnoty vraceného zboží na bankovní účet do 7 dnů od obdržení daného zboží

6. Pokud bylo v objednávce, z níž zákazník zboží vrací, využito poštovné zdarma a hodnota vraceného zboží snížila původní cenu objednávky pod 1999 Kč, bude poštovné zákazníkovi doúčtováno ponížením částky za vrácené zboží.

7. Veškeré náklady spojené s reklamací hradí nakupující.

8. V souladu se zákonem neposkytuje prodávající záruku na použité zboží.

9. Prodávající si vyhrazuje právo ukončit po upozornění obchodní vztah s nakupujícím, jehož reklamce jsou neúměrné nebo jeho nákupy jsou vyhodnoceny jako spekulativní.
2015 www.gensys.cz - nechte Váš web vydělávat